Redakční systémy

Redakční systémy umožňují vytvářet webové stránky bez znalosti programování. V redačním systému můžete vytvářet textové stránky s obrázky, diskuzní fóra, fotogalerie, e-shopy atd.

Seznam nejpoužívanějších redakčních systémů

WordPress
WordPress je oblíbený redakční systém v češtině, který používá desítky milionů uživatelů z celého světa. WordPress dokáže vytvořit blogy, firemní stránky i internetové obchody.

Joomla
Joomla je celosvětově jeden z nejoblíbenějších redakčních systémů, který je zdarma a v češtině.

Drupal
Drupal je další redakční systém, které dokáže podobné věci jsou předchozí dva systémy.

PHP-Fusion
PHP-Fusion je komplexní redakční systém dostupný zdarma a v češtině. Jednoduše lze přidávat stránky s textem a obrázky, fotogalerii, ankety…

PhpRS
PhpRS je český redakční a publikační systém, který používá určité procento webových stránek. Je naprogramován v PHP a využívá databázi MySQL. Přes administraci lze publikovat příspěvky, vytváření ankety, novinky, správu redaktorů a mnoho dalšího.

E107
E107 je další volně šiřitelný redakční systém, který se naučí ovládat i naprostý laik.

SunLight CMS
SunLight CMS je český redakční systém, který je zcela zdarma. Vyznačuje se jednoduchou instalací a administrací. Funkce: registrace uživatelů, kategorie, fotogalerie, diskuzní fórum, e-mailové formuláře, komentáře a mnoho dalšího.

CMS Made Simple
Aplikace CMS Made Simple je publikační a redakční systém, ve kterém snadno vytvoříte své webové stránky. Samozřejmostí je rozšíření, změna vzhledu a technická podpora.

EZ Publish
EZ Publish je redakční systém šířený zdarma. Není doporučován začátečníkům, protože jen některé části obsahují lokalizační nastavení.

WebSPELL
WebSPELL je redakční systém zdarma (a v češtině), který je určený pro herní klany, sportovní týmy atd.

Textpattern
Textpattern je opensource redakční systém v českém jazyce. Vyznačuje se jednoduchostí, rozšiřováním pomocí pluginů a importem článků z jiných redakčních systémů.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Redakční systémy

hostingy